Dinamik Web Tasarım Hizmeti

Ankara Web Tasarım

Dinamik Web Tasarımı Nedir?

Web sitenizi kendinizin yönetebileceği, güncelleyebileceği; Veritabanı bağlantılı ve yönetici güncelleme paneli olan web sitelerine statik web sitesi denir. Sınırsız sayfa, kategori ve resim galerileri oluşturma gibi özellikleri ile web sitenizi kendiniz kolayca yönetebilirsiniz.


Ne Yapıyoruz?

Web sitenizi yönetilebilir kılmak için üst düzeyde PHP veya C# yazılım geliştiriyoruz. Projenin ihtiyacına yönelik MySQL/SQL veritabanı ve kullanıcı dostu kolay yönetilebilir güvenli yönetici panelleri oluşturuyoruz. SEF linkleri kullanarak alt kategori ve sayfalarınızı SEO ‘ya uyumlu hale getiriyoruz. GZIP tekniği ile de web sitenizin hızlı yüklenmesini sağlıyoruz. Kısaca olabilecek tüm yeni yazılım tekniklerini web sitenizde uyguluyoruz.

Hizmet Teklifi

Dinamik web tasarım hizmetine mi ihtiyacınız var?
TEKLİF ALIN

Dinamik Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, web tasarım teklif formumuzu doldurabilir veya 0850 885 0 312 numaralı telefonumuzdan bizimle direk temasa geçebilirsiniz.

Teklifimizi olumlu değerlendirmeniz sonrası tarafınıza web tasarım hizmet sözleşmemiz gönderilecektir. Karşılıklı imzalanması sonrası, web tasarımınıza başlayabilmemiz için sizden bir takım veriler isteyeceğiz.

Web siteniz ile ilgili yaptığımız tasarımlar ve gelişmeler anbean sizlere bildirilecek, internet ortamından gelişmeleri takip edebileceksiniz. İstekleriniz doğrultusunda ilerleyen bu süreç hizmeti bitimine kadar devam edecektir. Hizmet bitimi sonrası desteğimiz daim olacaktır.

Özgün Tasarım: 100%
100% Complete
PHP veya C# Kullanımı: 100%
100% Complete
MySQL veya SQL Kullanımı: 100%
100% Complete
HTML5 / CSS5 Kullanımı: 100%
100% Complete
Mobil ve Tablet Uyumu: 50%
50% Complete
jQuery Kullanımı: 100%
100% Complete
SEO Uyumu: 100%
100% Complete
Arama Motorları Kaydı: 80%
80% Complete