E-Ticaret Sitesi Tasarım Hizmeti

E-Ticaret Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinden online alışveriş yapılmasına olanak sağlayan, ürünlerin kredi kartı veya banka havalesi gibi ödeme yöntemleri kullanılarak satın alınabilen ticari web siteleridir.Ne Yapıyoruz?

Projenin ihtiyaçları doğrultusunda PHP veya C# yazılımı ile MySQL/SQL veritabanı kullanarak özgün e-ticaret web siteleri oluşturuyoruz. Her ürün ve kategori için SEF linkleri ve klasör indexleme teknikleri kullanıyoruz. Ayrıca tüm kategori ve ürün detay sayfaları için META TAG ile hedef kelimeler tanımlıyoruz.Hizmet Başlangıcı

E-Ticaret web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz, web tasarım teklif formumuzu doldurabilir veya 0312 475 27 27 numaralı telefonumuzdan bizimle direk temasa geçebilirsiniz.

Hizmet Sözleşmesi

Teklifimizi olumlu değerlendirmeniz sonrası tarafınıza web tasarım hizmet sözleşmemiz gönderilecektir. Karşılıklı imzalanması sonrası, web tasarımınıza başlayabilmemiz için sizden bir takım veriler isteyeceğiz.

Onay ve Yayınlama Süreci

Web siteniz ile ilgili yaptığımız tasarımlar ve gelişmeler anbean sizlere bildirilecek, internet ortamından gelişmeleri takip edebileceksiniz. İstekleriniz doğrultusunda ilerleyen bu süreç hizmeti bitimine kadar devam edecektir. Hizmet bitimi sonrası desteğimiz daim olacaktır.


E-Ticaret Sitesi Hizmetimizde Neler Var?


Özgün Tasarım 100%
PHP veya C# Kullanımı 100%
MySQL veya SQL Kullanımı 100%
HTML5 / CSS5 Kullanımı 100%
Mobil ve Tablet Uyumu 40%
jQuery Kullanımı 100%
SEO Uyumu 100%
Arama Motorları Kaydı 80%


Tasarım Paleti

Tanımlı Renkler

Arka Plan

Sıfırla