Statik Web Tasarım Hizmeti

Ankara Web Tasarım

Statik Web Tasarımı Nedir?

Veritabanı bağlantısı ve yönetici güncelleme paneli olmayan web sitelerine statik web sitesi denir. Bu siteler tamamiyle manuel olarak hazırlanır. SEO’ya çok daha uyumlu ve yatkın olarak yapılabilen statik web tasarımları, yazılım maaliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.


Ne Yapıyoruz?

HTML5 ve CSS5 altyapısı kullanarak, anahtar kelimelerinize ağırlık vererek, Arama Motorlarına uyumlu HTML web sitenizi yapıyoruz. Arama Motorlarının listelemelerdeki önceliği, hızlı yüklenen ve özgün içeriğe sahip düzgün CSS kodlaması yapılmış SEF linkleri ile zenginleştirilmiş web siteleridir. GZIP tekniği kullanarak web sitelerinizi HTML tasarımlarınızda %70 oranında hızlandırıyoruz.

Hizmet Teklifi

Statik Web Tasarım hizmetine mi ihtiyacınız var?
TEKLİF ALIN

Statik Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, web tasarım teklif formumuzu doldurabilir veya veya 0850 885 0 312 numaralı telefonumuzdan bizimle direk temasa geçebilirsiniz.

Teklifimizi olumlu değerlendirmeniz sonrası tarafınıza web tasarım hizmet sözleşmemiz gönderilecektir. Karşılıklı imzalanması sonrası, web tasarımınıza başlayabilmemiz için sizden bir takım veriler isteyeceğiz.

Web siteniz ile ilgili yaptığımız tasarımlar ve gelişmeler anbean sizlere bildirilecek, internet ortamından gelişmeleri takip edebileceksiniz. İstekleriniz doğrultusunda ilerleyen bu süreç hizmeti bitimine kadar devam edecektir. Hizmet bitimi sonrası desteğimiz daim olacaktır.

Özgün Tasarım: 100%
100% Complete
HTML5 / CSS5 Kullanımı: 100%
100% Complete
Mobil ve Tablet Uyumu : 100%
100% Complete
jQuery Kullanımı: 100%
100% Complete
SEO Uyumu: 100%
100% Complete
Arama Motorları Kaydı: 50%
50% Complete