Google Reklamları

Google adwords reklamları ile sizde yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. İşinizi büyütmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de insanlar aramalarında Google Arama motorunu kullanmaktadır.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN ARA

Google Reklamarı Ankara ‘da sizi arayan müşteri adaylarınız size ulaşmasını ve sizden de teklif almasını istemez misiniz.

Bunun için öncelikle kurumsal kimliğinizi güzelce yansıyacak Web Tasarım Ankara web sitesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Kaliteli ve düzgün hazırlanmış bir web sitesi ankara ‘da müşterilerin sitenizi ziyaret ettikten sonra müşteri olabilme potansiyeli artıracaktır. O yüzden Web Tasarım Paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Ankara ‘da kurumsal bir yapıya büründükten sonra Tüm Türkiye’de yeni müşterilerin size ulaşması için Google Reklamlarınızı sizin adınıza organize edelim.

Google reklamlarınızı arzu edersiniz kendinizde verebilir ve yönetebilirsiniz. Unutmamız gereken ise iyi optimize edilmiş reklamların dönüşüm oranı çok daha yüksektir. Yaklaşık 80 parametre ile Google Reklamları optimizasyonu yapılmaktadır. Bu nokta firmamızdan destek alabilrisiniz.

Google Adwords Ankara ‘da başka bir firmadan destek aldınız ve memnun kalmadınız mı?
Günümüzde tarayıcı dostu Html5, Css3, Bootstrap, Php, Cpanel, Whm, Jquery, Json, gibi teknolojileri aktif olarak kullanmıştır. Web Tasarım Ankara ‘da ülke standartlarının üzerinde işlere imza atmıştır.

netnet ajans google reklamları
googlereklamm

Google ne yazıkki reklam ajanslarını denetlememektedir. Bu da ülkemizde özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde yer alan ajans tarafından art niyetli olarak kullanılmaktadır.
Google hiçbir çözüm ortağına kar payı dağıtmamaktadır. Aksine reklam yönetimi için çalıştığı firmalardan ayrıca para alınması gerektiğini belirtmektedir.
İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde bulunan reklam ajansları için yaptırım olmadığından firmaları kandırmakta ve dolandırmaktadır. Firmalara hediye ürünler, bütçeler vermektedirler. Google’dan para almayan sizden para almayan bir firma nasıl olurdu size hediyeler veya 2000 TL 1000 TL ekstra bütçe gibi rakam verebilir.  Bu firmalar hayır kurumu değildir. Sizleri dolandırmaktadır. Bunu nasıl yapmaktadırlar.

Dolandırılmamak için dikkat etmeniz gerekenler.

  • Firma eğer kendi sitesinden veya başka bir siteden size kullanıcı adı panel veriyor ise,
  • Reklamınızı yönetmek için kendi kazancını sizden talep etmiyor ise,
  • Kendi kazancının Google tarafından verildiğini söylüyor ise,
  • Size haftalık/aylık şu kadar kelimeye şu kadar para gibi kesin rakamlar söylüyor ise,
  • Size onlarla çalışmanız için hediyeler veriyor ise,
  • Size hediye bütçeler teklif ederek daha paketler sunuyor ise,
  • Siz rapor istediğinizde sizi bekletiyor veya kaçak yazılımlarla ile rapor veriyor ise,

Bu tür durumlarda direk Google ile iletişime geçebilir veya firmaya adwords.google.com adresinden sizin sitenizin yönetildiği ve hiçbir şekilde sizi kandıramayacağı panel üzerinden harcamalarınız doğruluğu teyit etmenizi şiddetle öneriyoruz.

1000 liralık reklam bütçenizin belkide %20-%30 ile reklamınızı veriyorlar geriye kalan tutarı haksız olarak alan bu dolandırıcı firmalara karşı sizde önleminizi alınız.

Aldığınız bu hizmet karşısında firmanın ne kadar kazandığını ve bunun doğruluğunu ispatlamışını şart konuşunuz.
Firmamız Google Adwords Reklamlarında %100 şeffaf olarak çalışmaktadır.

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Alanları Seçiniz