Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar Nedir?

Mobil ve tablet cihazlar için Objective-C veya JAVA dilleri kullanılarak yapılan programlardır.En sık kullanımıyla bir mobil uygulama, akıllı telefon veya tablet bilgisayar gibi bir mobil aygıtta çalışmak üzere tasarlanmış bir tür uygulama yazılımıdır. Mobil uygulamalar, kullanıcılara PC’lerde erişilenlere benzer hizmetler sunma konusunda sık sık hizmet vermektedir.

 Uygulamalar genellikle küçük, sınırlı fonksiyona sahip bireysel yazılım birimleridir.Mobil uygulama, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlardan ziyade akıllı telefonlar ve tabletlergibi küçük, kablosuz bilgi işlem aygıtlarında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır .

 Mobil uygulamalar, cihazların talepleri ve kısıtlamaları göz önünde bulundurularak ve ayrıca sahip oldukları özel yeteneklerden yararlanmak için tasarlanmıştır. Örneğin bir oyunuygulaması iPhone’un ivme ölçerinden faydalanabilir .

Ne Yapıyoruz?

Projenin ihtiyaçları doğrultusunda Objective-C /JAVA vb. yazılım dillerini kullanıyoruz. İhtiyaç halinde SQL ve MySQL veritabanı bağlantıları ile entegreli çalıştırıyoruz.

Hizmet Teklifi

Masaüstü programına mı ihtiyacınız var?

Özgün Tasarım: 100%
Objective-C veya JAVA: 100%
MySQL veya SQL Kullanımı: 100%
HTML5 / XML Kullanımı: 100%
Mobil ve Tablet Uyumu: 100%